Noteikumi

Latvijas republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības.
Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi).

Distances līgums 

Interneta veikalā www.babycolors.lv piedāvāto preču pārdevējs SIA NTBT no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam, saskaņā ar Distances līguma noteikumiem. 

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur www.babycolors.lv mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi 1-5 darba dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci. ( Apmaksātie pasūtījumi tiek izsūtīti 1-2 darba dienu laikā.
Pasūtījumu saņemšana pakomātos atkarīga no pakomātu noslogojuma, bet parasti tās ir 1-3 darba dienas no izsūtīšanas brīža).

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, ja

  • iegādātā prece nav lietota;   
  • iegādātās preces oriģinālais iepakojums un komplektācija ir saglabāta un nesabojāta;
  • pircējs var uzrādīt pirkumu apliecinošu dokumentu.

Preču kategorijas, kuru atpakaļ atgriešana Pārdevējam vai to apmaiņa nav iespējama:

  • personīgās higiēnas preces, ja ir atvērts to iepakojums (zobu birste, knupīši, graužammantas, vienreizlietojamie materiāli u.c. tml. preces);
  • apakšveļa , zeķes un zeķubikses, ja ir atvērts to iepakojums;
  • un citas preces, kuras nav atgriežamas vadoties pēc spēkā esošajiem LR normatīvajiem.

Atteikuma gadījumā pirms preču atgriešanas Pircējs par to paziņo Pārdevējam un tikai pēc tam aizpilda Atteikuma veidlapu un nosūta to elektroniski uz e-pastu:  [email protected]. Atteikuma veidlapas sagatave - SPIED ŠEIT

Atteikuma tiesību izmantošanas gadījumā Pircējs sedz ar preces atgriešanu saistītās izmaksas. Pārdevējs Pircējam atgriež naudu tikai par preci.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai  neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Kā atgriezt pasūtījumu:
Izmantojot OMNIVA pakomātu: Rīgas P.Brieža ielas RIMI pakomāts, kontakttālrunis:
+371 28737353
Izmantojot DPD pakomātu:  Paku Skapis VIRŠI Katrīnas dambis,  kontakttālrunis: +371 28737353

Privātums un datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.